Kuldne Muna sisekujundus

Sisekujundajast lähemalt...

Minu jaoks on disain suhtlemine ja suhe ümbritsevaga. Katkematu protsess. Ruumi ja inimeste tegelike soovide ja lahenduste intuitiivne tajumine. Näha erilisi võimalusi lahendamist vajavale, mida teised ei pruugi märgata ja püüdlemine kestliku harmoonia suunas. 

Mu oskused ja taju kasvavad ajas.

Need tuginevad üle mitmekümne aasta pikkusele loomises ja disainides, mu enda, mu sõprade ning klientide sadade ja sadade unistuste elluviimisele. Sisekujundus, kunsti-, kultuuri-, aja- ja moelugu, arhitektuur ja sisearhitektuur, trendid ning trendide anatoomia, kujundliku maailma filosoofia, suhtlemispsühholoogia, holistika, ruumienergeetika erinevad koolkonnad, eritellimusvalgustid, käsitöökunst- need on mu huvid ja elu sisu. Olen töötanud mainekate arhitektidega ja saanud ajaga hindamatuid kogemusi ning oskusi. Olen lihvinud oma võimekust ja kujundusesteetikat inimeste elude- suuremate ja väiksemate kodude, töökohtade, esinduspindade, kohvikute ja restoranide, hotellide kujundamisel.

Ma usun Aja loosse.

Pean siiralt lugu ja ning julgustan hoidma inimese elutöö jälge- olgu see tükike head disaini või sentimentaalne ese või paik. Igal juhul esindab see Sind- Su unikaalset teekonda ning mida Sa hindad elus ja maailmas üldisemalt.

Ma soovin koos sinuga töötada.

Igal sammul, kontseptsioonist kuni viimase ilueseme riputamiseni Su kodus, ükskõik kui väike või suur see ka poleks. Loomisloost nimeni Su kohviku, restorani või majutuskoha ukse kohal. Kujundada saab kõike- muuta sisult ja välimuselt väekamaks ja mõjuvamaks eriti siis, kui see on tehtud kollektiivses väljas. See väljakutse sunnib avastama ja avama ja looma terviklikkust. Vestleme sellest.  

Luba mul olla Su teejuht ja eemaldada igasugune ebakindlus ja sekeldused sinu objekti kujundusprotsessist sellega, kuidas me koos töötame uue loodava ruumi kujundamise nimel.

Kas sisekujundame koos midagi rõõmuloovat?

Kõigepealt me suhtleme.

Sa kirjutad või helistad mulle ja räägime Sinu soovidest. Saame kokku. Ma tahan kõigest kuulda- Su ideedest, Su plaanidest ja visioonist. Iga klient on unikaalne, nagu ka nende projekt. Ma suudan olla piisavalt paindlik iga projekti kõrgeimaks hüvanguks.